Temadag & högtid

KENT – Den stora förfesten

Vi firar 30-års jubileet av Kents första album ”Kent” och laddar upp med en rejäl förfest inför de kommande konserterna!

Lördag den 15 mars spelar vi Kent non stop för att hylla ett av Sveriges mest ikoniska band genom tiderna!  Vet du inte vad du ska ha på dig? Kom i VITT!

Discjockey för kvällen är ingen mindre än PopPärra från Klubb Socker som kommer bjuda på Kents mest ikoniska låtar och guldkorn!

Mer info och överraskningar kommer inom kort.

VIKTIG INFORMATION GÄLLANDE FÖRBUD AV VÄSKOR! Den 1 november införde Polismyndigheten restriktioner mot att ta med väskor till större evenemang. Debaser kommer konsekvent att följa dessa regler och endast tillåta visiterade väskor som är mindre än ett A4-papper. Undantag kommer endast göras för specifika medicinska skäl av personal på plats. Mer information om väskförbudet går att läsa på Polisen.se

När

15 mars

Pris

140 + serviceavgift
170 kr i dörren

Bra att veta

Kafé

Hiss och ramper

Restaurang

Bar

Hitta hit

Tunnelbana: Hornstull

Spana in Welmas olika guider

Annonser: